Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
    King of Eye - events in Cyprus
    Μουσική

    King of Eye

    Καλλιτέχνης reggae και sound-system στην κυπριακή σκηνή.

    Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη επερχόμενες ημερομηνίες για King of Eye στην Κύπρο.

    Σχετικά με τον καλλιτέχνη King of Eye

    Ο King of Eye είναι καλλιτέχνης της reggae και sound-system σκηνής της Κύπρου, με συμμετοχή στο ολοήμερο «One Love Beach Session» στο Guaba Beach Bar της Λεμεσού.

    Πού έχει εμφανιστεί ο/η King of Eye (1)

    G

    Guaba Beach Bar

    Λεμεσός · 1 παλαιότερη εκδήλωση

    Καλό να γνωρίζετε

    Παλαιότερες εκδηλώσεις με King of Eye (1)

    One Love Beach Session: All Day Reggae Party in Limassol

    19 Ιουλ 2026 · 14:00

    One Love Beach Session: All Day Reggae Party in Limassol

    Guaba Beach Bar, Λεμεσός

    Εκδηλώσεις Μουσική ανά πόληΛεμεσός