Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
    Michael Marouli - events in Cyprus
    Μουσική

    Michael Marouli

    Σταρ του RuPaul's Drag Race UK που φέρνει ζωντανό drag show στην Κύπρο.

    Λάθος όνομα ή βιογραφικό;

    Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη επερχόμενες ημερομηνίες για Michael Marouli στην Κύπρο.

    Σχετικά με τον καλλιτέχνη Michael Marouli

    Η Michael Marouli είναι drag performer και σταρ του RuPaul's Drag Race UK, φιναλίστ και αγαπημένη του κοινού, γνωστή για το κοφτερό της χιούμορ και τη larger-than-life σκηνική της παρουσία. Φέρνει το εκρηκτικό ζωντανό της σόου στο Diamonds Showbar στον Πρωταρά της Κύπρου.

    Πού έχει εμφανιστεί ο/η Michael Marouli (1)

    D

    Diamonds Showbar

    Παραλίμνι · 1 παλαιότερη εκδήλωση

    Καλό να γνωρίζετε

    Είδατε κάποιο λάθος;

    Λάθος όνομα ή βιογραφικό; Μια σύντομη φόρμα, παίρνει ένα λεπτό.

    Παλαιότερες εκδηλώσεις με Michael Marouli (1)

    Michael Marouli: RuPaul's Drag Race Star Live in Protaras

    19 Αυγ 2026 · 21:30

    Michael Marouli: RuPaul's Drag Race Star Live in Protaras

    Diamonds Showbar, Παραλίμνι

    🎸 ΜουσικήΜε πληρωμή
    Εκδηλώσεις Μουσική ανά πόληΠαραλίμνι