Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
    Antonis Kalomoirakis - events in Cyprus
    Θέατρο

    Antonis Kalomoirakis

    Έλληνας ηθοποιός στην περιοδεύουσα κωμωδία «Οικογένεια Τσέκμε».

    Πληροφορίες καλλιτέχνη
    Επερχόμενες εκδηλώσεις0
    Χώροι εμφανίσεων1
    Προηγούμενες εκδηλώσεις1

    Λάθος όνομα ή βιογραφικό;

    Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη επερχόμενες ημερομηνίες για Antonis Kalomoirakis στην Κύπρο.

    Σχετικά με τον καλλιτέχνη Antonis Kalomoirakis

    Ο Αντώνης Καλομοιράκης είναι Έλληνας ερμηνευτής στο καστ της «Οικογένειας Τσέκμε», μιας επιτυχημένης κωμωδίας που περιόδευσε σε Λάρνακα, Λεμεσό και Λευκωσία τον Σεπτέμβριο του 2026. Σε κείμενο και σκηνοθεσία Τόλη Παπαδημητρίου, είναι μια γρήγορη οικογενειακή κωμωδία. Λίγες περαιτέρω δημόσιες πληροφορίες υπάρχουν γι' αυτόν.

    Πού έχει εμφανιστεί ο/η Antonis Kalomoirakis (1)

    P

    Patticheio Amphitheatre

    Λάρνακα · 1 παλαιότερη εκδήλωση

    Καλό να γνωρίζετε

    Είδατε κάποιο λάθος;

    Λάθος όνομα ή βιογραφικό; Μια σύντομη φόρμα, παίρνει ένα λεπτό.

    Παλαιότερες εκδηλώσεις με Antonis Kalomoirakis (1)

    Oikogeneia Tsekme: περιοδεία ελληνικής κωμωδίας στην Κύπρο

    19 Σεπ - 21 Σεπ 2026

    Oikogeneia Tsekme: περιοδεία ελληνικής κωμωδίας στην Κύπρο

    Patticheio Amphitheatre+2, Λάρνακα, Λεμεσός, Λευκωσία

    Εκδηλώσεις Θέατρο ανά πόληΛάρνακα